גישור גירושין במקרים של הסכמה דו צדדית לגירושין ודיונים אמיתיים למען הגעה לעמק השווה.

גישור גירושין הוא הצורה הנוחה והנעימה להגיע יחד אל הסכמי גירושין שמוסכמים לשני הצדדים.

על הצדדים להיות סמוכים ובטוחים, רציניים ומלאי בטחון על כך שהם מקבלים באופן מלא ומוכנים לעמוד בתנאים אלה מכיוון שהם יהיו מחייבים אלא אם כן הצדדים יסכימו לשנותם. עליהם להכיר בכך שייגבו שכר טרחה וזמן נוסף בעריכת הסכם הביניים, ועליהם לבדוק את ההסכמים על ידי היועץ והמגשר שלכם.

מגשר גירושין יעזור לכם במקרה הספציפי שלכם

מגשר יעזור בשיפור התקשורת בין שניכם, ואילו מטפל יעזור לכם להתמודד עם ההיבטים הרגשיים. המפתח הוא שתצטרך לנסוע בכביש הזה יחד. אתה יכול לנסוע במהירויות שונות, אבל הדבר החשוב הוא שאתה הולך באותו כיוון, מוכן ומחויב לאותן מטרות למען שמירה על ההתנהגות ועל הטונים בדרך להסכם גירושים. גישור גירושין שיתאים לכם.

גם בחלוקת הרכוש, גישור גירושין יכול לסייע לכם

אם אינך מסוגל לעבד לבד את חלוקת הרהיטים ופריטים אחרים, המגשר שלך יכול לעזור לך לעבור שלב זה של פרידתך / גירושין.

איך עושים את זה? איך מחלקים את הרכוש בבית המשותף?

  1. צור גיליון אלקטרוני עם 3 עמודות. העמודה הראשונה צריכה להיות שכותרתה "ריהוט / פריטי בית". העמודה השנייה והשלישית צריכות להיות שמות הצדדים.
  2. בעמודה הראשונה, רשום את כל הפריטים שתרצה לחלוק בין שניכם, כגון רהיטים, ציוד מטבח, חפצי נוי, שטיחי קיר, אלקטרוניקה וכו '.
  3. עברו על הפריטים יחד, או בנפרד, וסמנו בעמודה שכותרתה בשם שלכם את הפריטים שאתם רוצים.
  4. לאחר שכל אחד מהם ציינת את בחירותיך, יהיה עליך לדון באלה ששניכם בחרתם ולהחליט מי מהם יהיה מוכן לוותר על אותו פריט ומה תקבלו להחלפה.

במקרים מסוימים ניתן לקחת בחשבון עלויות; במקרים אחרים, התקשרות רגשית נכנסת לתמונה.

מעל לכל, שמור על משימות אלה כמה שיותר פשוטות, והישאר רגוע. זכרו שמדובר רק בדברים,. להמשיך בחייכם בצורה יצרנית וחיובית חשוב יותר. תוכל תמיד להתייעץ בגישור גירושין כדי להגיע להסכמי גירושין.

 

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים
עורך דין מומלץ בזכרון יעקב

מעוניינים להתייעץ על חוזה ההעסקה שלכם? רוצים להתחיל הליך גירושין? השכן שלכם הגיש נגדכם תלונה על תקיפה? קיבלתם דו"ח תנועה שלא בצדק? גיליתם ליקויים בדירה

קרא עוד »
עורך דין מומלץ ביהוד

מעוניינים להתייעץ על חוזה ההעסקה שלכם? רוצים להתחיל הליך גירושין? השכן שלכם הגיש נגדכם תלונה על תקיפה? קיבלתם דו"ח תנועה שלא בצדק? גיליתם ליקויים בדירה

קרא עוד »