עורך דין תאונות עבודה – מהי תאונת עבודה למעשה?

לא מעט אנשים נוטים לחשוב כי הם יודעים מהי הכוונה של תאונת עבודה. בפועל המציאות עשויה להיות מעט שונה ממה שנדמה לכם במחשבה הראשונית. כך שלפני שאתם מתחילים לחפש עורך דין תאונות עבודה, כדאי להם לדעת מה החוק אומר. כך תוכלו להכין את עצמך בצורה הכי טובה לתהליך עצמו, ולא תבזבזו לעצמכם זמן יקר. כי בסוף המטרה שלכם תהיה לקבל את כל מה שמגיע לכם מתוקף החוק.

 

מהי תאונת עבודה ביטוח לאומי?

תאונת עבודה היא בעצם תאונה שאירעה לעובד במהלך העבודה או בעקבות העבודה. התאונה יכולה להיות תאונה קטנה או תאונה רצינית, החוק איננו עושה הפרדה בנושא הזה. כך שאם חלילה נפגעתם תוך כדי העבודה או בגלל ביצוע עבודה מסוימת, יכול להיות כי מגיע לכם כסף מהמדינה. אז לפני שאתם משלימים עם רוע הגזרה, תוכלו לנסות לקבל את מה שמגיע לכם מתוקף החוק. לעיתים מדובר על פיצויים לא קטנים בכלל, כאלה שיכולים לאפשר לכם לחזור לשגרת חיים נורמטיבית במהירות האפשרית.

 

מה קורה אם נפצעתי בדרך לעבודה?

לא הרבה אנשים יודעים אך גם אם נפצעתם בדרך לעבודה או בדרך מהעבודה לבית – מדובר על תאונת עבודה. כל עורך דין תאונות עבודה יכול לספר כי מדובר על לא מעט מהמקרים שבהם הוא מטפל. כך שהתאונה לא חייבת להתרחש בהקשר ישיר לעבודה, היא יכולה להתבצע כתוצאה מההגעה לעבודה. במקרה כזה החוק מאפשר לכל מי שנפגע לקבל את הפיצוי הנדרש. כך שאם אתם חושבים שמגיע לכם פיצוי על תאונת עבודה, תעשו כל מה שנדרש בכדי לקבל את כל הזכויות המגיעות לכם.

 

מה חשוב לעשות לפני הגשת התביעה?

אפילו אם אתם חושבים כי מדובר על  , מוטב כי תשמרו את כל ההוכחות שיש בידכם. אל תזרקו אף מסמך שיכול לאשר את כל מה שאתם טוענים. ככל שיהיו לכם יותר מסמכים המצדיקים את הטענות שלכם, כך תוכלו להגדיל את הסיכויים לקבלת הפיצויים. הרי לא בכל יום יוצא לכם לקבל לא מעט כסף כתוצאה מתאונת עבודה, קחו את הנושא במלוא הרצינות. תאונת עבודה יכולה לשנות את חייכם מקצה לקצה, מוטב כי לפחות תנסו להמשיך את שגרת החיים עד כמה שאפשר.

 

למה צריך לפנות אל עורך דין תאונות עבודה?

הגשת תביעה על תאונת עבודה זה לא עניין קל, ולא כל אחד יוכל לבצע את המשימה הזאת כמו שצריך. מדובר על משימה לא קלה, משימה שמביאה איתה המון סימני שאלה. בעזרתו של עורך דין מנוסה, תוכלו להילחם על כל הזכויות המגיעות לכם מתוקף החוק. רק עורך דין יוכל לדעת בדיוק מה מגיע לכם, והוא גם ידע כיצד להילחם אל מול הערכאות השונות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים
עורך דין מומלץ במודיעין

מעוניינים להתייעץ על חוזה ההעסקה שלכם? רוצים להתחיל הליך גירושין? השכן שלכם הגיש נגדכם תלונה על תקיפה? קיבלתם דו"ח תנועה שלא בצדק? גיליתם ליקויים בדירה

קרא עוד »
עורך דין מומלץ במטולה

מעוניינים להתייעץ על חוזה ההעסקה שלכם? רוצים להתחיל הליך גירושין? השכן שלכם הגיש נגדכם תלונה על תקיפה? קיבלתם דו"ח תנועה שלא בצדק? גיליתם ליקויים בדירה

קרא עוד »
עורך דין פלילי ביפו

מערכת המשפט בישראל קבעה כמה תקנות וחוקים שנועדו לשמור על הסדר החברתי, ולמנוע ככל הניתן מעשה פשיעה מסוגים שונים. במקרה בו אדם עבר על החוק,

קרא עוד »