עורך דין תעבורה במזכרת בתיה

עורך דין תעבורה במזכרת בתיהלמרות שבדרך כלל אתה נהג זהיר ואחראי, נתפסת באופן לא צפוי על נהיגה בשכרות ע"י שוטר תנועה סמוי. כיוון שהיה מדובר בנסיעה קצרה של כמה רחובות בודדים, החלטת לאחר התלבטות רבה לעלות על ההגה ולנסוע חזרה לביתך על אף ששתית כמה משקאות אלכוהוליים זמן קצר לפני כן. כמובן שהרגשת פיכח מספיק כדי לנהוג ברכב, אך את השטר זה לא עניין כי הינשוף התריע על רמת אלכוהול גבוהה מעל המותר. מה עושים במקרה כזה? פונים אל עורך דין תעבורה במזכרת בתיה.

מיהו עורך דין תעבורה מומלץ במזכרת בתיה?

עורך דין תעבורה הינו עורך דין המתמחה בדיני התעבורה הקבועים בחוק. דינים אלו עוסקים בתקנות וחוקים משפטיים בתחום התחבורה, כאשר חוקים אלו תקפים כלפי נהגים העושים שימוש בכלי תחבורה שונים החל מאופנוע ועד משאית. התקנות הקבועות בחוק נועדו לשמור על הסדר בכבישים ובדרכים בארץ, ולמנוע כמה שניתן את נושא תאונות הדרכים.

כיצד אוכל למצוא עורך דין תעבורה במזכרת בתיה שיסייע לי?

כאשר קיימת עילה או אפילו חשד לביצוע עבירת תנועה, עו"ד תעבורה יוכל לייצג את הנתבע באופן מקצועי כדי להפחית את חומרת הענישה, להוכיח כי לא קיימת עילה לתביעה ואף למחוק/לבטל אישום או תיק חקירה. תיקי התביעה בהם עורך דין תעבורה עוסק הינם רבים ומגוונים, נפרט על כמה בולטים שבהם.

עבירת נהיגה תחת השפעת אלכוהול

עבירה מסוג זה הינה למעשה עבירה הנוגעת למקרה שעברת, כאשר נתפסת נוהג ברכבך בשכרות. חשוב לזכור כי הבדיקה שהשוטר עושה לבחינת רמת השכרות מתבצעת באמצעות מכשיר ינשוף, הבודק את כמות האלכוהול שהנהג שתה ולא הסוג של המשקה. לכן כאשר המכשיר מראה כי נהג שתה מעל 50 מ"ג אלכוהול ביחס ל-100 מ"ל של דם, זוהי עילה מהותית לקביעת עבירת נהיגה בשכרות.

תפיסה בזמן נהיגה במהירות מופרזת

כבר בלימודי התיאוריה כל נהג לעתיד הבין כי קיימות תקנות קבועות ומוסדרות בנוגע למהירות הנהיגה ברכב. יש לבצע הבחנה במהירות הנהיגה בהתאם לסביבה בה הנהג נמצא, ולכן נהיגה בשטח עירוני תהיה נמוכה בהרבה לעומת נסיעה בדרכים בינעירוניות. כדי לוודא כי הנהגים נוהגים כחוק ובמהירות המותרת, ניצבים תמרורי דרך בכניסה ויציאה של כבישים עירוניים, בינעירוניים ומהירים. נסיעה במהירות מופרזת עלולה לסכן את חייו של הנהג והנהגים האחרים בכביש, לכן החוק לרוב מחמיר את הענישה של נהגים הנתפסים בזמן נהיגה במהירות העולה על המותר בחוק.

עורך דין תעבורה במזכרת בתיה – היקלעות לתאונת דרכים

תאונות דרכים מתרחשות כל הזמן, אך אין זה אומר שבכל תאונת דרכים יש לפנות אל עורך דין תעבורה. במידה ומדובר על תאונת דרכים קלה שהפגיעה והנזק שנגרם השפיע לרוב על כלי התחבורה, הנהגים המעורבים בתאונה יכולים לסגור את ענייני הביטוח ביניהם ללא צורך במעורבות משפטית. כאשר מדובר על היקלעות לתאונת דרכים קשה בה יש נפגעים או חלילה הרוגים, הדבר מצריך ייעוץ וייצוג משפטי של עו"ד בתחום התעבורה.

טיפים לבחירת עורך דין תעבורה במזכרת בתיה מומלץ ומקצועי

  • ניסיון בתחום התעבורה – חשוב לבחור רק עורך דין שיש לו רזומה ארוך וניסיון רב בתיקי תביעה בתחום התעבורה. לרוב עורכי דין כאלו יבליטו את שנות הניסיון שלהם כבר במהלך שיחת הייעוץ הראשונה.
  • הצלחה בתיקים משפטיים – זכרו כי עו"ד מקצועי ואיכותי הוא כזה שזכה בהרבה תיקי תביעה עבור לקוחותיו.
  • זמינות בכל שעה – זימון לבית המשפט לתעבורה יכול להיות עניין מלחיץ במיוחד, לכן חשוב למצוא עו"ד שיהיה זמין עבורכם תמיד ויעניק אוזן קשבת וכתף תומכת.

מקווים שעזרנו לכם לקבל מעט ידע וכלים למציאת עורך דין לענייני תעבורה, מאחלים לכם נסיעה בטוחה בדרכים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים
עורך דין פלילי בנהריה

מערכת המשפט בישראל קבעה כמה תקנות וחוקים שנועדו לשמור על הסדר החברתי, ולמנוע ככל הניתן מעשה פשיעה מסוגים שונים. במקרה בו אדם עבר על החוק,

קרא עוד »
עורך דין מומלץ במטולה

מעוניינים להתייעץ על חוזה ההעסקה שלכם? רוצים להתחיל הליך גירושין? השכן שלכם הגיש נגדכם תלונה על תקיפה? קיבלתם דו"ח תנועה שלא בצדק? גיליתם ליקויים בדירה

קרא עוד »