עורך דין צווארון לבן

עבירת צווארון לבן היא עבירה פלילית שקשורה בלקיחת כספים מהארגון שבו עובד העבריין, בצורה ישירה או בצורה עקיפה . מקור השם הוא בהיות עבריינים אלה, רובם ככולם, עובדי מנהל בארגון. פעמים רבות מדובר בעובדים בכירים, ואפילו במנהל הארגון, אך לעיתים גם עובדי מנהל זוטרים מצליחים בביצוע עבירות כאלה.
העורכי דין שעוסקים בעבירות אלה מעניקים ללקוחות ליווי משפטי בכל אחד משלבי ההליך הפלילי והליכי שימוע שתכליתם מניעת הגשת כתבי אישום, וכלה בניהולם של הליכים משפטיים בפני כל הערכאות השיפוטיות.

לקביעת פגישה או ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

יש עוד מה לגלות

Police interrogation criminal lawyer office

חקירה באזהרה: מהן הזכויות שלך?

חקירה באזהרה היא חקירה המבוצעת על ידי רשויות החוק, כגון המשטרה או רשות המיסים, כאשר ישנה חשד כי נעברה עבירה פלילית. החקירה נערכת תחת אזהרה כי כל דבר שתאמר במהלכה עלול לשמש כראיה בבית המשפט.

contractor

רכישת דירה חדשה מקבלן: המדריך למשא ומתן מוצלח

רכישת דירה חדשה מקבלן היא עסקה משמעותית, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה רגשית. זוהי הזדמנות ליצור את מרחב המחיה המושלם עבורכם ועבור משפחתכם, תוך התאמה אישית של הדירה לצרכים ולרצונות הייחודיים לכם. אך לצד ההתרגשות וההמתנה, תהליך רכישת דירה מקבלן טומן בחובו גם מורכבות רבה. בין בחירת הקבלן המתאים, הבנת תנאי ההסכם ועד ניהול משא ומתן מוצלח, ישנם לא מעט צעדים שעליכם לעשות על מנת להבטיח עסקה מוצלחת.